Aktualna Prognoza Pogody
 

Pogoda

Prognoza pogody na DZIEŃ 01.07.2016

SzczecinPoznańBydgoszczGdańskOlsztynBiałystokŁód_WarszawaLublinKielceKrakówRzeszówWrocławOpoleKatowice

NA POMORZU, KUJAWACH I W WIELKOPOLSCE

Od rana zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko w rejonie Trójmiasta okresami duże z przelotnymi opadami deszczu i skłonnością do burz. W ciągu dnia w całym regionie chmur coraz więcej, aż do wystąpienia przelotnych opadów deszczu, a na wschodzie regionu również burz. Temperatura maksymalna 25:30°C. Wiatr południowo-zachodni, słaby, okresami umiarkowany, tylko w czasie burz może być silny i porywisty.

NA WARMII, MAZURACH, MAZOWSZU I PODLASIU

Od rana niemal w całym regionie zachmurzenie duże, okresami całkowite z przelotnymi opadami deszczu i burzami. Temperatura maksymalna 26:30°C. Wiatr południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, w czasie burzy może być silny i porywisty.

NA PODKARPACIU, LUBELSZCZY¬NIE I W MAŁOPOLSCE

Na wschodzie regionu od rana pogodnie, w wielu miejscach bezchmurnie. Na pozostałym obszarze chmur zdecydowanie więcej z przelotnymi opadami i burzami, które lokalnie mogą być gwałtowne z opadami nawalnymi deszczu a nawet gradu. Temperatura maksymalna 29:33°C, tylko w Zakopanem 24°C. Wiatr południowo-wschodni, słaby i umiarkowany, tylko w czasie burzy może być silny i porywisty.

NA DOLNYM I GÓRNYM ¦L·SKU

Ranek na zachodzie regionu pogodny, miejscami bezchmurny. W ciągu dnia w całym regionie więcej chmur z przelotnymi opadami deszczu, możliwe też burze. Temperatura maksymalna 29:30°C. Wiatr południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, tylko w czasie burz może być silny i porywisty.