Aktualna Prognoza Pogody
 

Pogoda

Prognoza pogody na DZIEŃ 01.11.2014

SzczecinPoznańBydgoszczGdańskOlsztynBiałystokŁód_WarszawaLublinKielceKrakówRzeszówWrocławOpoleKatowice

NA POMORZU, KUJAWACH I W WIELKOPOLSCE

Ranek pochmurny, miejscami mglisty, a na wschodzie regonu lokalnie także mżysty. W ciągu dnia pogoda się wyklaruje. Mgły bardzo powoli będą zanikać, ale lokalnie mogą się utrzymać ie do godzin południowych. Z południowego-zachodu powoli nadciągać będą niewielkie przejaśnienia. Na termometrach 11:14°C. Wiatr słaby, okresami umiarkowany, południowy.

NA WARMII, MAZURACH, MAZOWSZU I PODLASIU

Rano pochmurno ze słabym deszczem lub mżawką oraz mgłami na Warmii. W ciągu dnia od zachodu regionu stopniowa poprawa pogody z postępującymi z południowego-zachodu przejaśnieniami i nieco większymi rozpogodzeniami na południowym-zachodzie Mazowsza. Temperatura maksymalna od 7:8°C na Podlasiu do 10°C na Mazowszu. Wiatr południowy, słaby.

NA PODKARPACIU, LUBELSZCZY¬NIE I W MAŁOPOLSCE

Rano zamglenia i ustępujące mgły. Na wschodzie ranek pochmurny, na zachodzie z przejaśnieniami. Po ustąpieniu mgieł z zachodu nadciągną większe rozpogodzenia. W Małopolsce druga część dnia będzie słoneczna. Na wschodzie regionu miejscami utrzyma się zachmurzenie umiarkowane, lokalnie duże. Temperatura maksymalna od 9°C w Lublinie do 12°C w Krakowie. W Zakopanem do 10°C. Wiatr słaby, południowo-wschodni.

NA DOLNYM I GÓRNYM ¦L·SKU

W Polsce południowo-zachodniej najlepsza pogoda. Zachmurzenie małe z postępującymi z zachodu rozpogodzeniami do bezchmurnego nieba. Bardzo ciepło, 13:16°C. Wiatr słaby, południowy.