Aktualna Prognoza Pogody
 

Pogoda

Prognoza pogody na DZIEŃ 29.07.2015

SzczecinPoznańBydgoszczGdańskOlsztynBiałystokŁód_WarszawaLublinKielceKrakówRzeszówWrocławOpoleKatowice

NA POMORZU, KUJAWACH I W WIELKOPOLSCE

Od rana dość pogodnie. W ciągu dnia chmur na niebie coraz więcej, a po południu okresowo przelotne opady deszczu, a w zachodniej części Wielkopolski i na Pomorzu możliwe również burze. Wiatr południowo-zachodni, umiarkowany, okresowo zwłaszcza w czasie burz może być silny i porywisty. Temperatura maksymalna 20:22°C.

NA WARMII, MAZURACH, MAZOWSZU I PODLASIU

Rano zachmurzenie małe i umiarkowane. W ciągu dnia zachmurzenie zmienne z przelotnymi opadami deszczu na Warmii, Mazurach i Suwalszczyźnie. Temperatura maksymalna 22:24°C. Wiatr południowo-zachodni, umiarkowany.

NA PODKARPACIU, LUBELSZCZY¬NIE I W MAŁOPOLSCE

Przeważnie pochmurno z przejaśnieniami. Od rana na południu regionu przelotnie będzie podał deszcz. Po południu w całym regionie rozpogodzenia, ale też przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna 19:21°C, chłodniej w górach, w Zakopanem 14°C. Wiatr umiarkowany, południowo-zachodni, skręcający na południowy.

NA DOLNYM I GÓRNYM ¦L·SKU

Od rana zachmurzenie umiarkowane, na wschodzie okresami duże z przelotnymi opadami deszczu. W drugiej części dnia w całym regionie zachmurzenie zmienne z przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna 19:22°C. Wiatr południowo-zachodni, umiarkowany.