Aktualna Prognoza Pogody
 

Pogoda

Prognoza pogody na DZIEŃ 22.10.2014

SzczecinPoznańBydgoszczGdańskOlsztynBiałystokŁód_WarszawaLublinKielceKrakówRzeszówWrocławOpoleKatowice

NA POMORZU, KUJAWACH I W WIELKOPOLSCE

Od rana pochmurno i deszczowo. Miejscami może spaść nawet do 15-20 l/m2. Temperatura maksymalna 10:12°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni pod wieczór słaby i zmienny.

NA WARMII, MAZURACH, MAZOWSZU I PODLASIU

Pochmurno i opady deszczu tylko rano na Podlasiu i miejscami na wschodzie Mazowsza pogodnie. Jednak jeszcze przedpołudniem tu również zachmurzenie wzrośnie i zacznie padać deszcz. Najmocniej padać będzie na Mazowszu i Warmii, miejscami do 15 l/m2. Temperatura maksymalna 10:13°C. Wiatr słaby okresami umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni.

NA PODKARPACIU, LUBELSZCZY¬NIE I W MAŁOPOLSCE

Ranek pogodny tylko na Lubelszczyźnie. Na pozostałym obszarze pochmurno i deszczowo. Jeszcze przedpołudniem również na wschodzie regionu zachmurzenie wzrośnie i zacznie padać deszcz. W górach padać będzie deszcz ze śniegiem a powyżej 1500m również śnieg. Miejscami spaść może od 15 do 20 l/m2. Temperatura maksymalna 10:13°C, zimniej w górach, w Zakopanem zaledwie 6°C. Wiatr słaby, zmienny przedpołudniem przeważać będzie południowo-wschodni.

NA DOLNYM I GÓRNYM ¦L·SKU

Od rana duże zachmurzenie i opady deszczu. Miejscami zwłaszcza na Górnym Śląsku może spaść do 15 l/m2. W górach okresami padać będzie deszcz ze śniegiem a wyższych partiach również śnieg. Temperatura maksymalna 9:10°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.