Aktualna Prognoza Pogody
 

Pogoda

Prognoza pogody na DZIEŃ 24.11.2014

SzczecinPoznańBydgoszczGdańskOlsztynBiałystokŁód_WarszawaLublinKielceKrakówRzeszówWrocławOpoleKatowice

NA POMORZU, KUJAWACH I W WIELKOPOLSCE

Rano na wschodzie regionu rozpogodzenia. Na Nizinie Szczecińskiej wzrost zachmurzenia do całkowitego aż do wystąpienia opadów deszczu, które będą się nasilać i przemieszczać na wschód regionu, docierając w końcu dnia do doliny Wisły. Temperatura maksymalna 5:7°C. Wiatr umiarkowany, na wybrzeżu wzmagający się do nieco silniejszego, na wschodzie regionu południowy, na zachodzie skręcający na południowo-zachodni.

NA WARMII, MAZURACH, MAZOWSZU I PODLASIU

Na Warmii, Mazurach i na Podlasiu ranek pochmurny, miejscami mglisty, następnie przejaśnienia. Na Podlasiu lokalnie może prószyć słaby śnieg, a na Warami slaby deszcz ze śniegiem, lub mżawka. Na Mazowszu ranek lekko zachmurzony, następnie rozpogodzenia. Pod koniec dnia na zachodzie Mazowsza zachmurzy się i pod wieczór zacznie tam padać deszcz. Temperatura maksymalna od 0°C na Podlasiu do 3:4°C na Mazowszu. Wiatr umiarkowany, południowy.

NA PODKARPACIU, LUBELSZCZY¬NIE I W MAŁOPOLSCE

W Polsce południowo-wschodniej na ogół słonecznie. Miejscami bezchmurnie, lokalnie zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 2°C w Lublinie do 6°C w Krakowie. Wiatr umiarkowany, południowo-wschodni.

NA DOLNYM I GÓRNYM ¦L·SKU

Rano rozpogodzenia, na wschodzie regionu nawet do bezchmurnego nieba. W ciągu dnia od zachodu stopniowy wzrost zachmurzenia do dużego, po południu do całkowitego pochmurno z postępującymi z zachodu na wschód regionu opadami deszczu. Dość ciepło, 6:8°C. Wiatr umiarkowany, południowy.