Aktualna Prognoza Pogody
 

Pogoda

Prognoza pogody na DZIEŃ 06.02.2016

SzczecinPoznańBydgoszczGdańskOlsztynBiałystokŁód_WarszawaLublinKielceKrakówRzeszówWrocławOpoleKatowice

NA POMORZU, KUJAWACH I W WIELKOPOLSCE

Początkowo pochmurno. Na wschodzie regionu słabe, stopniowo zanikające i odchodzące na wschód opady deszczu i mżawki. W ciągu dnia postępujące z zachodu na wschód regionu większe rozpogodzenia. Temperatura maksymalna od 6°C w rejonie Zatoki Gdańskiej do 9°C w Wielkopolsce i na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr południowy, umiarkowany.

NA WARMII, MAZURACH, MAZOWSZU I PODLASIU

Początkowo zachmurzenie całkowite. Na wschodzie regionu słabe opady deszczu ze śniegiem, na zachodzie miejscami słaby deszcz i mżawka. Po południu duże zachmurzanie i zanikające opady deszczu i mżawki odejdą nad Podlasie. Nad Mazowsze i Mazury nadciągną z zachodu rozpogodzenia. Temperatura maksymalna od 2°C. Na Podlasiu do 6°C w rejonie Łodzi. Wiatr południowo-zachodni, umiarkowany.

NA PODKARPACIU, LUBELSZCZY¬NIE I W MAŁOPOLSCE

Na południowym-wschodzie regionu przez cały dzień pogodnie. W Małopolsce początkowo pochmurno z zanikającymi i odchodzącymi na północny-wschód na ogół słabymi opadani deszczu ze śniegiem, następnie deszczu i mżawki. Po południu postępujące z zachodu duże rozpogodzenia. Temperatura maksymalna od 2°C w Zakopanem i 3°C w Rzeszowie do 7°C w Krakowie. Wiatr południowo-zachodni, słaby i umiarkowany.

NA DOLNYM I GÓRNYM ¦L·SKU

Rano pochmurno z większymi przejaśnieniami na zachodzie regionu. Na wschodzie regionu zanikające opady śniegu deszczem i mżawki. Po południu w całym regionie pogodnie, okresami słonecznie. Temperatura maksymalna 6:10°C. Wiatr południowy słaby i umiarkowany.