Aktualna Prognoza Pogody
 

Pogoda

Prognoza pogody na DZIEŃ 27.05.2016

SzczecinPoznańBydgoszczGdańskOlsztynBiałystokŁód_WarszawaLublinKielceKrakówRzeszówWrocławOpoleKatowice

NA POMORZU, KUJAWACH I W WIELKOPOLSCE

Zachmurzenie umiarkowane i duże, przelotne opady deszczu i burze głównie w drugiej części dnia. Na wschodzie regionu burze mogą być gwałtowne, możliwe opady gradu. Nie będzie padać tylko nad zachodnią i środkową częścią wybrzeża. Temperatura maksymalna 20:23°C. Wiatr północno-wschodni, słaby, tylko w czasie burz może być silny i porywisty.

NA WARMII, MAZURACH, MAZOWSZU I PODLASIU

Rano pogodnie, w ciągu dnia rozwój chmur kłębiastych, które w drugiej części będą się mocniej wypiętrzać przynosząc przelotne opady deszcz i burze, lokalnie możliwy grad. Nie powinno padać tylko na Podlasiu. Temperatura maksymalna 22:26°C. Wiatr południowo-wschodni, słaby, w czasie burzy silny i porywisty.

NA PODKARPACIU, LUBELSZCZY¬NIE I W MAŁOPOLSCE

Pierwsza część dnia słoneczna, druga z przelotnymi opadami deszczu i burzami. Temperatura maksymalna 24:26°C, tylko w Zakopanem 19°C. Wiatr zmienny, słaby, w czasie burzy może być silny i porywisty.

NA DOLNYM I GÓRNYM ¦L·SKU

Zachmurzenie początkowo małe, w godzinach popołudniowych i wieczornych chmur więcej, miejscami przelotne opady deszczu i burze. Bez deszczu na Ziemi Lubuskiej. Temperatura około 23:24°C. Wiatr zachodni, słaby, tylko w czasie burz silny i okresami porywisty.