Aktualna Prognoza Pogody
 

Pogoda

Prognoza pogody na DZIEŃ 25.07.2017

SzczecinPoznańBydgoszczGdańskOlsztynBiałystokŁód_WarszawaLublinKielceKrakówRzeszówWrocławOpoleKatowice

NA POMORZU, KUJAWACH I W WIELKOPOLSCE

Rano w rejonie Zatoki Gdańskiej możliwe przejaśnienia. Na pozostałym obszarze tego regionu zachmurzenie całkowite z postępującymi z południa na północ regionu umiarkowanymi i intensywnymi, ciągłymi opadami deszczu. Miejscami może spaść 30-40 litrów wody na m2. Temperatura maksymalna 17:20°C. Wiatr północny, umiarkowany.

NA WARMII, MAZURACH, MAZOWSZU I PODLASIU

Wzrost zachmurzenia do całkowitego z postępującymi z południa na północ regionu umiarkowanymi opadami deszczu. Po południu we wschodniej części regionu możliwe burze. Temperatura maksymalna 21:24°C. Wiatr wschodni, umiarkowany, ale w czasie burz może być porywisty.

NA PODKARPACIU, LUBELSZCZY¬NIE I W MAŁOPOLSCE

Zachmurzanie duże z przewagą całkowitego. Na zachodzie regionu umiarkowany deszcz jednostajny z przerwami, na wschodzie regionu przelotny z burzami, które miejscami mogą jeszcze być gwałtowne z ulewnym deszczem i porywistym wiatrem. Temperatura od 21°C w Kielcach do 27°C w Lublinie. W Zakopanem tylko 17°C. Wiatr słaby i umiarkowany z kierunków zmiennych z przewagą zachodniego.

NA DOLNYM I GÓRNYM ¦L·SKU

Do południa dominować będzie zachmurzenie całkowite z ciągłymi opadami deszczu. Po południu opady przejdą w przelotne i zacznie się przejaśniać. Temperatura 19:21°C. Wiatr zachodni, umiarkowany.