Aktualna Prognoza Pogody
 

Pogoda

Prognoza pogody na DZIEŃ 24.02.2017

SzczecinPoznańBydgoszczGdańskOlsztynBiałystokŁód_WarszawaLublinKielceKrakówRzeszówWrocławOpoleKatowice

NA POMORZU, KUJAWACH I W WIELKOPOLSCE

Dominować będzie zachmurzenie całkowite z opadami deszczu i deszczu ze śniegiem, ale też niewielkimi przejaśnieniami do południa na wschodzie regionu. Po południu od zachodu stopniowe rozpogodzenia i zanik opadów na północy i zachodzie regionu. Temperatura maksymalna 3:5°C. Wiatr północno-zachodni, dość silny, który w porywach może osiągać prędkość 50-70 km/h.

NA WARMII, MAZURACH, MAZOWSZU I PODLASIU

Zachmurzenie całkowite z niewielkimi przejaśnieniami na Mazowszu. W całym regionie opady deszczu, a na północy i wschodzie regionu również deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna 3:5°C. Wiatr północno-zachodni, umiarkowany, okresami dość silny w porywach do 40-50 km/h.

NA PODKARPACIU, LUBELSZCZY¬NIE I W MAŁOPOLSCE

Pochmurno z przejaśnieniami, ale bez opadów do południa tylko na Podkarpaciu, a po południu w Małopolsce. Temperatura 5:7°C, tylko w Zakopanem 2°C. Wiatr zachodni, silny i porywisty, w porywach do 60-80km/h.

NA DOLNYM I GÓRNYM ¦L·SKU

Zachmurzenie umiarkowane i duże z przelotnymi opadami deszczu, po południu na zachodzie regionu możliwe też opady deszczu ze śniegiem. Temperatura 4:6°C. Wiatr zachodni, silny i porywisty, w porywach do 60-80km/h.