Aktualna Prognoza Pogody
 

Pogoda

Prognoza pogody na DZIEŃ 30.07.2014

SzczecinPoznańBydgoszczGdańskOlsztynBiałystokŁód_WarszawaLublinKielceKrakówRzeszówWrocławOpoleKatowice

NA POMORZU, KUJAWACH I W WIELKOPOLSCE

W pierwszej części dnia na ogół pogodnie, tylko lokalnie na Pomorzu i w zachodniej Wielkopolsce możliwe deszczowo-burzowe chmury. W drugiej części dnia na całym Pomorzu i Wielkopolsce należy spodziewać się przelotnych opadów i burz. Temperatura maksymalna od 26:28°C nad Pomorzu Zachodnim i Środkowym do 30:31°C w Wielkopolsce i na Kujawach. Wiatr północno-zachodni, umiarkowany, tylko w czasie burz silny i porywisty.

NA WARMII, MAZURACH, MAZOWSZU I PODLASIU

Słonecznie, jedynie na zachodzie Mazowsza, Warmii i Mazurach, w drugiej części dnia, lokalne burze i przelotne opady deszczu. Upał 29:33°C. Wiatr południowy, słaby i umiarkowany, w czasie burz może być silny i porywisty.

NA PODKARPACIU, LUBELSZCZY¬NIE I W MAŁOPOLSCE

Rano pogodnie, jednak już przed południem, miejscami w górach pojawią się pierwsze opady przelotne deszczu oraz burze, a w drugiej części dnia opady i burze pojawią się również w całym regionie. Temperatura maksymalna od 21°C w Zakopanem do 32°C w Lublinie i Rzeszowie. Wiatr południowy, słaby tylko w czasie burz silny i porywisty.

NA DOLNYM I GÓRNYM ¦L·SKU

Początkowo słonecznie. Po południu przelotne opady deszczu i burze. Temperatura maksymalna 29:31°C. Wiatr południowy, umiarkowany, w czasie burz silny i porywisty.